Z pohádky do pohádky 2021

DSC 0412upr2Tyto prázdniny se u nás poprvé konal příměstský tábor, tentokrát s názvem Z pohádky do pohádky.

Tábora se zúčastnilo deset žáků naší školy různých věkových kategorií. Měli jsme štěstí, počasí nám vcelku přálo a tak jsme většinu času mohli trávit na naší školní zahradě. Jak již název napovídá, tábor se nesl v pohádkovém duchu. Každé ráno nás přišla přivítat postava z pohádky, se kterou jsme si poté danou pohádku přečetli a připomněli, a pak nás čekalo spoustu tematických úkolů. A jaké pohádkové postavy k nám zavítaly? První den nás přivítala Zlatovláska, druhý den přišel Dlouhý s Širokým a Bystrozrakým, vydali jsme se také do Perníkové chaloupky, zachránili jsme Sedmero krkavců a na plese jsme si zatančili s Popelkou. V naší fotogalerii se můžete podívat, jak se nám dařilo plnění úkolů. Moc děkujeme rodičům žáků za jejich spolupráci a přejeme všem krásné prázdniny!! Na shledanou se budeme těšit zase 1. září nebo některé pondělí na naší školní zahradě. :-) 

Kalendář akcí

Nahoru