Jiné projekty

Učení venku nás baví

logo_kraj

Projekt byl podpořen Fondem Vysočina v grantovém programu s názvem ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ 2014, určeném na podporu environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty. Realizace projektu probíhala od 15. 5. 2014 - 30. 6. 2015 s celkovým objemem finančních prostředků 54.150,- Kč. Školní projekt byl zaměřen na oblasti přírodní zahrady, lesní pedagogiky a odpadového hospodářství s důrazem na plýtvání potravinami, vodou, půdou, získání certifikátu Přírodní ukázková zahrada.

Číst více...

Projekt „Sport pro všechny“

logo_kraj

Projekt byl realizován v rámci dotačního programu Fond Vysočina „SPORTUJEME 2014.“ Délka trvání projektu byla od dubna 2014 do června 2015. Zaměřili jsme se na sportovní a tělovýchovné aktivity dětí se specifickými vzdělávacími potřebami.

Číst více...

GE grant Terapie

GE grant v rámci Programu podpory potřebným - „Terapie“

logo_1Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání dětí celoživotně se potýkajících s handicapem různého druhu a závažnosti.

Hlavním cílem projektu je poskytnout dětem osvědčené terapie, které mají příznivý vliv na rozvoj jejich osobnosti, přímo ovlivňují prožitky a smyslové vnímání každého dítěte. Terapie probíhají přímo v prostorách školy, takže odpadá další zátěž pro děti v oblasti zdlouhavého cestování.

Číst více...

Speciální záhon nejen pro vozíčkáře

Ministerstvo_ivotnho_prosted

REVOLVINGOVÝ FOND

Speciální záhon nejen pro vozíčkáře

S příchodem jara jsme se na naší zahradě odměnili novým záhonem. Možná si říkáte, co na tom, vždyť záhony má téměř každý? Ale věřte, že ten náš je v mnoha směrech speciální. Má daleko více možností využití a hlavně z něj mohou mít radost i žáci, kteří na tom s pohybem nejsou až tak dobře.

Číst více...

Projekt "Zdravé sezení ve zdravé škole"

zdrave-sezeni-ve-skoleNázev tohoto titulku je vlastně i název projektu, který předložila ZŠ Tišnovská v měsíci únoru k posouzení kraji Vysočina a uspěla.Projekty mohly předkládat pouze školy, které jsou zařazeny v síti zdravých škol a svou dlouhodobou týmovou strategií pomáhají k naplnění principů místní Agendy 21 a Zdraví 21.

Číst více...

Ovoce do škol

Srdce_placka_ovoce_WEBVážení rodiče,
Vaše děti, žáci 1.-5.tříd základních škol, mají nárok na na dotované ovoce a zeleninu ZCELA ZDARMA, a to díky novému projektu Evropské unie a České republiky "OVOCE DO ŠKOL".
Nabízíme zdarma zdravé produkty ke konzumaci ve škole, a to 1 - 2x týdně. Pestrý sortiment čerstvého ovoce, zeleniny i 100% ovocných a zeleninových šťáv.  Vše bez konzervantů, přidaného cukru, soli, tuků a sladidel.

Zdravé stravování ve školách 2008

jsme-to-co-jime"Jsme to, co jíme

Projekt v rámci Grantového programu na podporu zdravého školního stravování z Fondu Vysočina). Dotace 15 000,- Kč byla využita k podpoře zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Číst více...

Projekt „Výstavy u nás“

platno-ilustracniProjekt byl předložen na základě zveřejněných   Zásad kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu naplňování a propagace principů místní Agendy 21Zdraví 21 v kraji Vysočina. Celkové náklady projektu ve výši 29.000,- Kč. 
Výstupem projektu byly zrealizované výstavy:

  • Zahradní galerie“   ( červen 2008)  včetně Bulletinu  školy a propagačních letáků
  • Vánoční inspirace „ ( listopad - prosinec 2008)

Na   uskutečněných výstavách  se prezentovala práce žáků  a aktivity naší školy v rámci zapojení do sítě Zdravých škol v ČR.  Na každé z výstav byla účast asi  300 návštěvníků z řad široké veřejnosti.

Projekt „Zahrada ve škole, škola v zahradě“

skola-v-zahradeProjekt byl předložen na základě zveřejněných Zásad kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu naplňování a propagace principů místní Agendy 21 a  Zdraví 21 v kraji Vysočina. Celkové náklady projektu ve výši  100.000,- Kč 
Výstupy projektu:

  • přírodní učebna - zastřešený koutek pro výuku
  • seminář pro ped. pracovníků
  • soutěž  pro děti s tématikou EVVO
  • kronika a bulletin projektu -  prezentace zásad  Zdraví 21

Kalendář akcí

Prosinec 2018
PO ÚT ST ČT SO NE
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Nahoru