Kurz šití

dnesLáká vás usednout za šicí stroj a vyrobit si něco praktického do domácnosti nebo si ušít něco pěkného na sebe a nevíte, jak začít?

Máme pro Vás řešení: nyní máte možnost přihlásit se do kurzu šití pořádaného naší školou. Kurz je určený primárně pro začátečníky, ale uvítáme i ty z vás, které se šicím strojem dlouho nepracovali a potřebovali by si své poznatky trochu oživit. Kurzem vás bude provázet naše paní učitelka Věrka Šustáčková, která má v této oblasti bohaté zkušenosti, šikovné ruce a hlavně nekonečnou trpělivost.

Kurz bude realizován jednou týdně v 5 lekcích, jedna lekce bude trvat dvě hodiny. Pokud máte svůj šicí stroj, můžete si jej přinést, v opačném případě Vám zapůjčíme školní. Na začátku kurzu se naučíte šicí stroj obsluhovat a správně ho seřídit, poté si vyrobíte jednoduché výrobky jako je potravinový sáček, nákupní taška a poté se můžete domluvit, jaké výrobky byste se rádi naučili ušít. Kurz bude probíhat v prostorách školy ve třídě 1. A, první setkání se uskuteční v úterý 2. listopadu v 16.00 hodin. Další termíny kurzu budou pravidelně každé úterý. Cena za kurz je 2.500 Kč. V ceně kurzu je zahrnuto drobné občerstvení a dále materiály na tašku a potravinový sáček.  V případě zájmu kontaktujte lektora, zašle vám bližší informace a závaznou přihlášku.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Těšíme se na Vás!

docxWorkshop_šití_-_začátečníci.docx

Kalendář akcí

Říjen 2021
PO ÚT ST ČT SO NE
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nahoru