Aktuality

Kroužky 1. pol. 2022/2023

DSC 0837_copyOd září děti navštěvují volnočasové kroužky.

Ti, co rádi kuchtí, pečou, ale také ochutnávají, se schází každé pondělí nebo úterý v kroužeku Vaření s paní učitelkou Tyllovou. Nutno říci, že se v době kroužku po škole často line úžasná vůně. 

Máme tu spoustu dětí, které rády pracují s keramickou hlínou a vytváří pěkné výrobky, kterými mohou obdarovat své blízké, nebo si jimi zkrášlit pokojíček či zahradu. Keramický kroužek je v pondělí s paní učitelkou Ulmanovou a ve středu s paní učitelkou Šustáčkovou a níže na fotkách můžete vidět některé z výrobků, které se moc podařily.

Oblíbenou místností je snoezelen, který je navštěvován i v rámci kroužku Terapie – snoezelen s paní učitelkou Oberreiterovou. V tomto kroužku děti relaxují, a to nejen ve snoezelenu. Učí se zapojovat všechny svoje smysly a užívají si například muzikoterapii. 

Hudební kroužek vede paní učitelka Jitka Kalinová a s dětmi se schází každou středu po obědě. V tomto čase tak za dveřmi uslyšíte zpěv písniček, hru na různé hudební nástroje a když nakouknete do třídy, můžete se připojit i k jednoduchému tanečku nebo relaxační chvilce.

Poslední kroužek, který je hojně obsazen je kroužek sportovní. Ve čtvrtek se děti mohou těšit na paní učitelku Jandourkovou a v pátek na pana Vítězslava Kratochvíla, který jako mužský rozvíří ovzduší plné paní učitelek. 

Kalendář akcí

Březen 2023
PO ÚT ST ČT SO NE
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Nahoru

Zápis I. třída5 copy