Aktuality

Andělská besídka 2022

DSC 0062V každém z nás kousíček anděla je – začátek písničky „Píšu ti, andílku“, vystihuje náladu andělské besídky, kterou si připravili společně s paní učitelkami žáci naší školy.

V kulturním domě, kde se besídka konala, se to anděly v úterý 13. prosince jenom hemžilo. I když se sem tam na scéně objevil i pokušitel v podobě pekelníka, aby trošku oživil dění našich dnů, andělé rozhodně převazovali.

Návštěvníky na začátku přivítala paní ředitelka Blanka Gaizurová a paní starostka Markéta Lavická, která přijala naše pozvání a přišla nás podpořit, za což moc děkujeme. Programem besídky provázela paní zástupkyně Kateřina Rosecká, která každou třídu uvedla a nastínila, jaké vystoupení bude následovat. Mohli jsme tak vidět tichou andělskou poštu, společně s dětmi si zazpívat andělsky či vánočně laděné písničky, zasnít se při pásmu básniček či popřemýšlet u zimních hádanek. Posledním vystoupením bylo dramatické ztvárnění části pohádky Anděl Páně 2, do kterého se účinkující žáci pustili s velkým nasazením a pobavili všechny přítomné v publiku. Besídka byla ukončená společnou písní „Píšu ti, andílku“ za klavírního doprovodu Lukáška Uherky.

Na závěr opět využiji inspiraci touto hezkou písničkou a za celou naši školu vám přeji krásné Vánoce, v novém roce pevné zdraví, ať vás andělé chrání před nemocemi, máte v životě hodně lásky, a ať se vždy najde nějaká dobrá duše, která vám pomůže, když to bude zapotřebí.

 

Kalendář akcí

Březen 2023
PO ÚT ST ČT SO NE
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Nahoru

Zápis I. třída5 copy