Předání vysvědčení

dnesVážení rodiče,

přinášíme Vám informace týkající se předávání vysvědčení.

 

Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku ve školách proběhne obdobně, jako tomu bylo v minulých letech, tedy za účasti všech žáků. Umožní to úprava mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které se týká omezení v oblasti školství.  „Vzhledem k příznivé epidemiologické situaci chceme školám umožnit, aby akce, které se váží ke konci školního roku, tedy předání vysvědčení, rozloučení se závěrečnými ročníky anebo focení, mohly proběhnout téměř jako v běžném školním roce,“  říká ministr školství Robert Plaga s tím, že účinnost upraveného opatření bude od 22. června.

Děti, které přijdou do školy, musí být bez příznaků virového onemocnění a rodiče musí podepsat čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

Upozorňujeme, že není možné vysvědčení vydat dříve než 30. června.

Kalendář akcí

Nahoru