Pozvánka na semináře

Autismus 15._4Místní akční skupina MOST Vysočiny nabízí možnost zúčastnit se vzdělávacích akcí v podobě webináře.

Jedná se o besedu o autismu s paní magistrou Dohnalovou, která je určena jak pedagogům, tak rodičům a široké veřejnosti. Pokud byste měli o webinář zájem, kontaktujte Ing. Jitku Kourkovou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Dále bude realizován seminář zejména pro pedagogické pracovníky mateřských škol na téma Rozvoj grafomotorických dovedností a odstranění grafomotorických obtíží. Lektorkou bude Mgr. Lenka Bínová, jež má se vzděláváním žáků v mateřských i základních školách dlouholeté zkušenosti. I v tomto případě kontaktujte paní Kourkovou.

 

docxPozvánka_29._4._-_Grafomotorika_Bínová.docx

Kalendář akcí

Duben 2021
PO ÚT ST ČT SO NE
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Nahoru

Aktuální informace

Za účelem podpory dětí naší organizace vznikl spolek Škola do života, z. s., který si klade za cíl podpořit rekonstrukci školy a dalšími aktivitami vytvořit lepší podmínky pro vzdělávání. Pomoci můžete i vy přispěním na transparentní účet spolku. Více informací o spolku naleznete na stránkách www.skoladozivota.cz.