Aktuality

Pozvánka na semináře

Autismus 15._4Místní akční skupina MOST Vysočiny nabízí možnost zúčastnit se vzdělávacích akcí v podobě webináře.

Jedná se o besedu o autismu s paní magistrou Dohnalovou, která je určena jak pedagogům, tak rodičům a široké veřejnosti. Pokud byste měli o webinář zájem, kontaktujte Ing. Jitku Kourkovou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Dále bude realizován seminář zejména pro pedagogické pracovníky mateřských škol na téma Rozvoj grafomotorických dovedností a odstranění grafomotorických obtíží. Lektorkou bude Mgr. Lenka Bínová, jež má se vzděláváním žáků v mateřských i základních školách dlouholeté zkušenosti. I v tomto případě kontaktujte paní Kourkovou.

 

docxPozvánka_29._4._-_Grafomotorika_Bínová.docx

Kalendář akcí

Nahoru

Plakát - sportovní odpoledne