Informace k zahájení školního roku

image001Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat o začátku školního roku a aktualitách na naší škole.

Předně bychom Vám chtěli poděkovat za pomoc při realizaci projektu "Pomáhej pohybem" společnosti ČEZ, díky kterému obdržíme finanční příspěvek na plavání.

Jak si jistě vzpomínáte, na konci minulého školního roku proběhla volba do školské rady. Pro následující období byl rodiči zvolený pan Petr Sedláček a za zřizovatele paní Šárka Dohnalová. Tímto bychom chtěli moc poděkovat paní Heleně Musilové, která funkci ve školské radě zastávala v uplynulých letech.

Změna také nastala na pozici školníka, kterou nyní nově zastává pan Miloš Požár. Nově byla zřízena funkce zástupkyně ředitele, které se ujala paní učitelka Kateřina Rosecká.

Vyučování bude začínat ve středu 1. září, kdy se dozvíte všechny důležité informace od třídních učitelek vašich dětí. Rodičům je vstup do školy umožněn pouze první školní den, následující dny si budou žáky u dveří přebírat paní asistentky. Rodiče nemusí mít kvůli vstupu do školy test, ale je nutné v prostorách školy použít respirátor. Žáci se budou testovat 1. 9., 6. 9.  a 9. 9. 2021. Testy budou k dispozici ve škole. Testovat se nemusí žáci, kteří jsou již očkovaní nebo mají potvrzení o prodělání nemoci Covid-19, které není starší 180 dnů. Žáci, kteří se odmítnou testovat a nesplňují výše uvedená kritéria, jsou povinni nosit po dobu pobytu ve škole respirátor nebo nanoroušku.

Družina bude v provozu od čtvrtka 2. září, ranní družina bude fungovat v čase 7.00-7.30. Pokud budete mít o ranní družinu zájem, informujte, prosím, vychovatelku školní družiny nebo třídní učitelku. Poplatek za družinu na I. pololetí je nutné uhradit do 18. září 2021.

 

Děkujeme, přejeme hezký zbytek prázdnin

 

 

 

Kalendář akcí

Září 2021
PO ÚT ST ČT SO NE
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Nahoru